Foglalási rendszereket és komplex webáruházakat fejlesztő vállalat keres senior PHP fejlesztőt. Csatlakozz hozzánk, ha szereted a kihívást jelentő változatos feladatokat, és tudsz keményen dolgozni. Csapattársakat keresünk nem sztárokat, fontosnak tartjuk a hatékony munkavégzést és a jó hangulatot.

Elvárásaink

  • legalább 2,5 év PHP programozói szakmai tapasztalat (PHP, JavaScript, jQuery)
  • valamely PHP-keretrendszer ismerete
  • MySQL magas szintű ismerete (tranzakciókezelés, tárolt eljárások, triggerek)
  • JavaScript ismeret
  • objektumorientált szemléletű fejlesztés
  • MVC használata
  • Git verziókövető rendszer ismerete
  • optimalizációs ismeretek (adatbázis és architektúra)

Feladatok

  • webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • meglévő oldalak fejlesztése, tesztelése, optimalizálása
  • teljesítményoptimalizálás
  • tesztelés és dokumentáció készítése

Előnyök

  • Zend Framework, Phalcon keretrendszer ismerete
  • sitebuild tapasztalatok (HTML5, CSS3 korszerű használata)
  • responsive weboldalak fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • photoshop alapok
  • JavaScript-keretrendszerek ismerete
  • JavaScript-template kezelés (pl.: Handlebars)
  • Facebook alkalmazásfejlesztési ismeretek
  • SEO alapismeretek
  • szerverkarbantartási ismeretek
  • WordPress ismeret

Ideális új csapattagunk

  • együttműködő
  • jó problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • gyorsan és precízen dolgozik
  • jó az írásbeli kommunikációs készsége
  • csapatjátékos
  • nyitott az új technológiák felé
  • rendszerszemléletű gondolkodás

Ezt kínáljuk

  • versenyképes jövedelem
  • példás fizetési fegyelem
  • rugalmas munkaidő
  • kihívást jelentő feladatok
  • innovatív ötletek támogatása

A munkavégzés helye: Pécs